Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Daniella
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyНед Мар 17, 2013 9:09 pm by Daniella.

» Даяна Ария
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyСъб Юни 23, 2012 1:46 pm by Diane Arya

» Рекламирайте форумите си.
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyПет Юни 22, 2012 1:09 pm by TheWhiteLotus

» Пристанището
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyСря Юни 20, 2012 5:38 pm by Memorial Liberté. ♣

» СПАААМММ <33333 !!!
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyПон Юни 18, 2012 5:23 pm by Memorial Liberté. ♣

» Площада на златните пилони
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyНед Юни 17, 2012 10:33 pm by Ex

» Cofessions about music
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyНед Юни 17, 2012 6:47 pm by Confessions

» Confessions about The Vampire Diaries
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyНед Юни 17, 2012 6:39 pm by Confessions

» Confessions about users
Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... EmptyНед Юни 17, 2012 6:34 pm by Confessions

Екип
Главен Администратор:

Админ:

Глоб.Модератор:


Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

2 posters

Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Ex Чет Юни 14, 2012 11:49 am

Като за начало правя тази тема от скука... Пък и какво друго може да прави човек в тая жега освен да хиди на плаж или да седи пред компютъра, а тъй като аз маразя лятото и това да се пържа по плажа се подразбира какво правя r3 .
Нека започнем с това как се казвам и кои са точно личностите които живеят в мен. Естествено ще изклшча всички герой от сайтоветe и тези от кногите които започнах да пиша sdl .
Нека преди да започнем да се изясним... Момиче съм, да знам странно е момиче да си направи герой който е момче, но причината е, че първия ми герой беше момче защото в сайта нямаше момчета, а аз исках да си намеря форумно гадже, а щеше да е много трудно, защото няма момчета та реших да е момче...
Първото ми аз се казва Александра (това е дъгото ми име). То е срамежливо, умно, доверчиво, жертвоготовно, срамежливо момиче, но попринцип присъства само когато съм си вкъщи или когато съм потънала в дълбок сън.
Второто ми аз се казва Алекс (това е не толкова дългото ми име). Тя е спонтанна, мила, леко глупава, саркастична, усмихната, енциклопедията за вицове, обича животните и малките деца, мързелива е, но си я обичам, даже най - много от всички които се намират в главата ми. Тя се роди някъде към 13 ми година и измести Александра, която владееше мозъка ми до тогава.
Третото ми аз е Ал (това ми е късото име). Тя се роди преди 2 години, когато за пръв път бях напълно хлътнала по едно момче от моя клас и той започна да ме нарича така. Та е пълен дебил, завършен идиот, откачена, шантава, не се съобразява много какво говори, но с нея винаги е весело и простотийте не спитат да излизат от устата й. (Сегашното ми нещо като гадже, което не се стряскайте, но е момиче ми каза, че най - много харесва нея. Така де Ал... Но чесно да си призная Ал винаги ще бъде влюбена в момчето което я създаде...) Тя беше момичето което ритна патрулката и иазбяга и същото това момиче, което видя малко котенце, което мяукаше жално и отиде до магазина, за да му купи нещо и да го нахрани. Да и нея си обичам!
Екс е последна макар да е в мен откакто се помня. Тя е малко странна. Много е песимистична и начумерена, сякаш целия свят и е виновен за нещо... Ужасна е! Но има една черта която предава на обсолютно всички - инат! Много обича да се инати и да говори на въпреки, но без нея няма да съм така цялостна и да съм напълно аз...
След като свършихме с описанието на всяко едно мое прекрасно и индивидуално аз, е време да кажа и кой град населявам и това е ......................... (момента с барабаните преди да кажем победителя) ....................... Пловдив!!! Честито да му е! Не всеки има честта да живея в него, а и Пловдив си ме обича.
На 18 години 9 месеца 5 дена 5 часа и 47 мин съм r3 .
Айде, че момичетата се ядосаха, най - вече Екс защото не казах нищо хубаво за нея, но пък мразя да лъжа и тя също мрази така, че няма право да се сърди... Сръдла!
Ако съм ви заинтересовала с нещо моля не се стеснявайте да ми задавате въпроси и даже моля да подчертаете, коя точно искате да ви отговори!
Ex
Ex
Демон
Демон

Брой мнения : 27
Join date : 13.06.2012

Върнете се в началото Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Re: Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Memorial Liberté. ♣ Чет Юни 14, 2012 3:46 pm

Оле оле оле оле оле ;д;д трябва да се запознаем личнооо ;д;д аз съм от Асеновград ама уча в Плд във френската ;д;д
Memorial Liberté. ♣
Memorial Liberté. ♣
Админ , Богиня
Админ , Богиня

Брой мнения : 166
Join date : 26.05.2012

https://spellcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Re: Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Ex Чет Юни 14, 2012 8:34 pm

Няма да е зле ама като трябва да се срещам с някой, който преди това не съм срещяла Александра изтиква всички на заден план и завзема мястото си срамежливо и ме кара да пелтеча. Тя е такава гадинка понякога...
Ex
Ex
Демон
Демон

Брой мнения : 27
Join date : 13.06.2012

Върнете се в началото Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Re: Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Memorial Liberté. ♣ Пет Юни 15, 2012 4:17 am

r3 ее аз не съм лош човек ;дд
Memorial Liberté. ♣
Memorial Liberté. ♣
Админ , Богиня
Админ , Богиня

Брой мнения : 166
Join date : 26.05.2012

https://spellcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Re: Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Ex Пет Юни 15, 2012 8:13 am

То и аз не съм казала, че си... Просто казвам какво ми се е случвало. Момиче с което сам водила около 100 рп-та и накрая решаваме да се срещнем, а не само да си пишем в сайтовете и по скайп, а аз седя като пълен дебил и даже не мога да я погледна в очите. Толкова ме беше срам (а защо не питайте, и аз не знам). А Тя не може да повярва, че това съм аз защото иначе съм много приказлива.... Пък и в скайпа присъства повече Ал. По места като форумите, е Алекс, че тя пязи по голямо благоприличе (Даже и сега е тя!)
Ex
Ex
Демон
Демон

Брой мнения : 27
Join date : 13.06.2012

Върнете се в началото Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Re: Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Memorial Liberté. ♣ Пет Юни 15, 2012 6:20 pm

r3 не знам аз имам само две страни ;д едната е мило приказливо същество ,което обича да се усмихва от сърце , а другото е злобно хейтърче което се заяжда и мрази без причина , но въпреки това се усмихва макар и да не е истински и пак си е приказливо ... Обаче много обичам да се запознавам с хората и първоначално се плашат от мен .. казват че съм имала злобен поглед и че съм била лоша , ама не е така ,човек като ме опознае и не съм ;д

обаче сега е ме изяжда това че си от Плд и не те познавам ... или пък може и да те познавам , не знам ;д;д
Memorial Liberté. ♣
Memorial Liberté. ♣
Админ , Богиня
Админ , Богиня

Брой мнения : 166
Join date : 26.05.2012

https://spellcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен... Empty Re: Аз, другото ми аз и осаналите, които живеят в мен...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите