Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Daniella
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyНед Мар 17, 2013 9:09 pm by Daniella.

» Даяна Ария
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyСъб Юни 23, 2012 1:46 pm by Diane Arya

» Рекламирайте форумите си.
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyПет Юни 22, 2012 1:09 pm by TheWhiteLotus

» Пристанището
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyСря Юни 20, 2012 5:38 pm by Memorial Liberté. ♣

» СПАААМММ <33333 !!!
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyПон Юни 18, 2012 5:23 pm by Memorial Liberté. ♣

» Площада на златните пилони
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyНед Юни 17, 2012 10:33 pm by Ex

» Cofessions about music
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyНед Юни 17, 2012 6:47 pm by Confessions

» Confessions about The Vampire Diaries
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyНед Юни 17, 2012 6:39 pm by Confessions

» Confessions about users
Търся си брат/сестра/половинка и т.н EmptyНед Юни 17, 2012 6:34 pm by Confessions

Екип
Главен Администратор:

Админ:

Глоб.Модератор:


Търся си брат/сестра/половинка и т.н

+4
Carolyn.
Деймън Салваторе
Aphrodite
Memorial Liberté. ♣
8 posters

Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Memorial Liberté. ♣ Нед Юни 03, 2012 5:16 pm

Търсете ;3
Memorial Liberté. ♣
Memorial Liberté. ♣
Админ , Богиня
Админ , Богиня

Брой мнения : 166
Join date : 26.05.2012

https://spellcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Aphrodite Пон Юни 11, 2012 7:00 pm

Търси се:
* гадже за краткотрайна връзка - два-три месеца
* БФФ с привилегии - мъжки пол
Aphrodite
Aphrodite
Богиня
Богиня

Брой мнения : 10
Join date : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Деймън Салваторе Пон Юни 11, 2012 7:56 pm

Търся си сериозна връзка.

П.п. Да пише дълги и смислени постове над 20 реда.
Пишете на Лс
Деймън Салваторе
Деймън Салваторе
Глоб.Модератор , Бог
Глоб.Модератор , Бог

Брой мнения : 6
Join date : 11.06.2012
Age : 29

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Carolyn. Пон Юни 11, 2012 8:03 pm

Моя милост дири:
1. Две най - добри приятелки, на които Каролин може да разчита по всяко време за всяко едно нещо.
2. Някой от мъжки пол, който да е изнасилил Каролин преди година /за повече инфо вижте в историята или пишете ЛС/
3. Някой от мъжки пол, който да е влюбен в Кари, който да предпочита да се държи много грубо с нея, вместо да си го признае. Но в последствие прераства в сериозна връзка.
4. Врагове.
5. Някой, който да знае най - голямата 'и тайна и да я заплашва, че ще каже на всичко, ако Кар не направи всичко, което той 'и каже. Чисто изнудване.


Carolyn.
Carolyn.
Човек
Човек

Брой мнения : 10
Join date : 10.06.2012

http://world-of-drugs.forum3.biz/

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Memorial Liberté. ♣ Пон Юни 11, 2012 8:09 pm

Искаш ли ме за БФФ ? ter
Memorial Liberté. ♣
Memorial Liberté. ♣
Админ , Богиня
Админ , Богиня

Брой мнения : 166
Join date : 26.05.2012

https://spellcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Carolyn. Пон Юни 11, 2012 8:15 pm

Да, естествено. <3

Стил сърчинг:
1. Още една най - добра приятелки, на която Каролин може да разчита по всяко време за всяко едно нещо.
2. Някой от мъжки пол, който да е изнасилил Каролин преди година /за повече инфо вижте в историята или пишете ЛС/
3. Някой от мъжки пол, който да е влюбен в Кари, който да предпочита да се държи много грубо с нея, вместо да си го признае. Но в последствие прераства в сериозна връзка.
4. Врагове.
5. Някой, който да знае най - голямата 'и тайна и да я заплашва, че ще каже на всичко, ако Кар не направи всичко, което той 'и каже. Чисто изнудване.

П.С.: Ако имате идея, можете да правите комбинации от търсените неща и да ми пишете на ЛС.
Carolyn.
Carolyn.
Човек
Човек

Брой мнения : 10
Join date : 10.06.2012

http://world-of-drugs.forum3.biz/

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Aphrodite Пон Юни 11, 2012 8:28 pm

Carolyn. написа:5. Някой, който да знае най - голямата 'и тайна и да я заплашва, че ще каже на всичко, ако Кар не направи всичко, което той 'и каже. Чисто изнудване.
me?
Aphrodite
Aphrodite
Богиня
Богиня

Брой мнения : 10
Join date : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Carolyn. Пон Юни 11, 2012 8:36 pm

Наета си! :)

Стил сърчинг:
1. Още една най - добра приятелки, на която Каролин може да разчита по всяко време за всяко едно нещо.
2. Някой от мъжки пол, който да е изнасилил Каролин преди година /за повече инфо вижте в историята или пишете ЛС/
3. Някой от мъжки пол, който да е влюбен в Кари, който да предпочита да се държи много грубо с нея, вместо да си го признае. Но в последствие прераства в сериозна връзка.
4. Врагове.
Carolyn.
Carolyn.
Човек
Човек

Брой мнения : 10
Join date : 10.06.2012

http://world-of-drugs.forum3.biz/

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Лия Робъртс Сря Юни 13, 2012 7:08 pm

Да видим...търся си някоя сериозна връзка с доста драма,любов,страст и всичко подобно,някой,който да знае някоя неприятна за мен тайна и един,който да ме пази.

Лия Робъртс
Ангел
Ангел

Брой мнения : 17
Join date : 10.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Aphrodite Чет Юни 14, 2012 2:12 pm

Лия Робъртс написа:Да видим...търся си някоя сериозна връзка с доста драма,любов,страст и всичко подобно,някой,който да знае някоя неприятна за мен тайна и един,който да ме пази.
ми уонт?
Aphrodite
Aphrodite
Богиня
Богиня

Брой мнения : 10
Join date : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Лия Робъртс Чет Юни 14, 2012 5:30 pm

И питаш?Наета си.

Лия Робъртс
Ангел
Ангел

Брой мнения : 17
Join date : 10.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Ever Riley. Пет Юни 15, 2012 8:06 am

Аз си търся ;
1. Две най-добри приятелки.
2. Някой които иска да ме убие,поради това ,че ме смята за Оригинала.
3. Някой,независимо от пола,които да изпитва чувство,че трябва да се грижи за мен ,ще е в графа бфф. ;д
Ever Riley.
Ever Riley.
Двойник
Двойник

Брой мнения : 2
Join date : 11.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Alison Rosewood Съб Юни 16, 2012 8:59 pm

Сърч лист:
~едно бфф, което да търпи Али
~врагове, които да искат да я убият или просто да съсипят живота и *пола и расата нямат значение*
~далечна братовчедка, с която да не се разбират
Alison Rosewood
Alison Rosewood
Вампир
Вампир

Брой мнения : 7
Join date : 16.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Отрова Нед Юни 17, 2012 5:47 pm

Alison Rosewood написа:Сърч лист:
~едно бфф, което да търпи Али
~врагове, които да искат да я убият или просто да съсипят живота и *пола и расата нямат значение*
~далечна братовчедка, с която да не се разбират
Аз за Бфф-то?!?
Отрова
Отрова
Демон
Демон

Брой мнения : 9
Join date : 17.06.2012

Върнете се в началото Go down

Търся си брат/сестра/половинка и т.н Empty Re: Търся си брат/сестра/половинка и т.н

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите