Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Daniella
Memorial Liberté.  - не !  EmptyНед Мар 17, 2013 9:09 pm by Daniella.

» Даяна Ария
Memorial Liberté.  - не !  EmptyСъб Юни 23, 2012 1:46 pm by Diane Arya

» Рекламирайте форумите си.
Memorial Liberté.  - не !  EmptyПет Юни 22, 2012 1:09 pm by TheWhiteLotus

» Пристанището
Memorial Liberté.  - не !  EmptyСря Юни 20, 2012 5:38 pm by Memorial Liberté. ♣

» СПАААМММ <33333 !!!
Memorial Liberté.  - не !  EmptyПон Юни 18, 2012 5:23 pm by Memorial Liberté. ♣

» Площада на златните пилони
Memorial Liberté.  - не !  EmptyНед Юни 17, 2012 10:33 pm by Ex

» Cofessions about music
Memorial Liberté.  - не !  EmptyНед Юни 17, 2012 6:47 pm by Confessions

» Confessions about The Vampire Diaries
Memorial Liberté.  - не !  EmptyНед Юни 17, 2012 6:39 pm by Confessions

» Confessions about users
Memorial Liberté.  - не !  EmptyНед Юни 17, 2012 6:34 pm by Confessions

Екип
Главен Администратор:

Админ:

Глоб.Модератор:


Memorial Liberté. - не !

Go down

Memorial Liberté.  - не !  Empty Memorial Liberté. - не !

Писане by Memorial Liberté. ♣ Вто Юни 12, 2012 7:52 pm

Memorial Liberté.  - не !  Meeeoowww

Аз като админче да се представя първа k !

Така ...

Да знаете това горе с мустаците съм аз , обичам да си въобразявам ,че съм котка , дори мога да мъркам .
Обаче приказките ми тук замират , понеже се предполага да говоря за себе си , а повярвайте ми , мога да говоря за какви ли не глупости , но не и за себе си. Не ми е приятно . .... е , обаче понякога се изискват жертви.

Та ... Здравейте / добро утро / добър ден / добър вечер ! .. /учтива съм да /


Казвам се Веси , а всъщност Весела , но страшно много си мразя името и затова Вес / Веси .
На 16 години съм . Да , родена съм на 2 март 1996г ;д в 8ч. вечерта ;д
Родена съм в Пловдив , но живея в Асеновград / уникално малко градче ,което много много обичам / А що се отнася до ученето ... уча /уж/ във Френската в Пловдив . / не отивайте там ! / .. Зодия риби съм / мисля че се подразбира от датата която дадох ;д/ .. Не знам к'во друго да ви кажа ...
Аааа ... сега съм с червена коса / най-сетне и много се радвам и много си е харесвам/ Двете ми очи се различават по цвят едно от друго , мхм много се радвам че имам хомоморфия ;д / май така се викаше/ ... Принципно съм злобен човек , не знам , не мисля че съм такава но всички казват че съм злобна и груба .. Най-вероятно защото съм искрена със всеки без изключения и винаги си казвам мнението дори и да няма нужда ... просто не ми пука. Освободен човек съм , както казах не ми пука ... Обичам купоните , обичам да рисувам , да си дрънкам на китарата по цели нощи , обичам храната мама , тате и приятелите си / сестра ми не чак толкова макар че би трябвало / Голям инат съм , искам ли нещо и намисля ли нящо никой и нищо не може да ме спре да го постигна или получа .. понякога само алкохола може да ми попречи. Когато ми кажат да НЕ правя нещо аз казвам ''добре'' и продължавам със своето си . Ако ми кажат да направя нещо /най-вече ако мама каже/ казвам ''след малко'' и не правя нищо.. Друго , друго ... Много съм приказлива , и много обичам да сипвам хейт просто ей така без причина... И смятам да млъкна вече ;д;д
Memorial Liberté. ♣
Memorial Liberté. ♣
Админ , Богиня
Админ , Богиня

Брой мнения : 166
Join date : 26.05.2012

https://spellcraft.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите